O mnie

Kilka słów o mnie

Za cel stawiam sobie pokazanie, że racjonalna dieta to nie wieczne restrykcje i ograniczenia. Przy współpracy ze mną nie musisz rezygnować z tego, co lubisz – znajdziemy wspólnie kompromis, który sprawi, że jedzenie będzie Ci smakować, a wraz ze spadkiem kilogramów nie pojawi się tęsknota za dawnymi potrawami. Uważam również, że zdrowe odżywianie nie wymaga poświęcania ogromnej ilości czasu i pieniędzy, więc komponuję jadłospisy oparte o produkty mieszczące się w Twoim budżecie, zachowując tempo przygotowywania posiłków odpowiadające tempu życia. Jestem po to, żeby ułatwiać, a nie utrudniać, więc z przyjemnością podpowiem Ci jak możesz usprawnić organizację w kuchni, by nie siedzieć w niej godzinami.

Choć skończyłam już studia, nieustannie się dokształcam, dzięki czemu jestem w stanie przygotować jadłospis dopasowany do chorób, które posiadasz, zgodnie z aktualną wiedzą naukową. Uważam również, że zmiana nawyków żywieniowych wymaga zmiany myślenia, dlatego studiuję dodatkowo Psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, by umieć Cię w tym wspierać.

Nie oceniam, ponieważ uważam, że każdy może popełniać błędy. Odchudzanie i poprawa stanu zdrowia to trening cierpliwości i zdarzają się gorsze momenty, ale jestem pewna, że działając wspólnie jesteśmy w stanie dotrzeć do celu. Moim zadaniem jest dawać wsparcie i służyć radą, a nie krytykować, dlatego cenię sobie szczerą, miłą atmosferę we współpracy indywidualnej.

Zadbaj o swoje zdrowie

Już teraz !

Certyfikaty

Na potwierdzenie cały czas aktualizowanej przeze mnie wiedzy, przedstawiam dyplomy i certyfikaty ze szkoleń i konferencji, w których wzięłam udział. 

 

Część certyfikatów i dyplomy studiów wystawione zostały na panieńskie nazwisko.