O mnie

Kilka słów o mnie

Za cel stawiam sobie pokazanie, że racjonalna dieta to nie wieczne restrykcje i ograniczenia. Przy współpracy ze mną nie musisz rezygnować z tego, co lubisz – znajdziemy wspólnie kompromis, który sprawi, że jedzenie będzie Ci smakować, a wraz ze spadkiem kilogramów nie pojawi się tęsknota za dawnymi potrawami. Uważam również, że zdrowe odżywianie nie wymaga poświęcania ogromnej ilości czasu i pieniędzy, więc komponuję jadłospisy oparte o produkty mieszczące się w Twoim budżecie, zachowując tempo przygotowywania posiłków odpowiadające tempu życia. Jestem po to, żeby ułatwiać, a nie utrudniać, więc z przyjemnością podpowiem Ci jak możesz usprawnić organizację w kuchni, by nie siedzieć w niej godzinami.

Choć skończyłam już studia, nieustannie się dokształcam, dzięki czemu jestem w stanie przygotować jadłospis dopasowany do chorób, które posiadasz, zgodnie z aktualną wiedzą naukową. Uważam również, że zmiana nawyków żywieniowych wymaga zmiany myślenia, dlatego skończyłam dodatkowo Psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, by umieć Cię w tym wspierać.

Nie oceniam, ponieważ uważam, że każdy może popełniać błędy. Odchudzanie i poprawa stanu zdrowia to trening cierpliwości i zdarzają się gorsze momenty, ale jestem pewna, że działając wspólnie jesteśmy w stanie dotrzeć do celu. Moim zadaniem jest dawać wsparcie i służyć radą, a nie krytykować, dlatego cenię sobie szczerą, miłą atmosferę we współpracy indywidualnej.

Zadbaj o swoje zdrowie

Już teraz !

Certyfikaty

Na potwierdzenie cały czas aktualizowanej przeze mnie wiedzy, przedstawiam dyplomy i certyfikaty ze szkoleń i konferencji, w których wzięłam udział. 

slide2
slide3
slide4
slide5
slide6
slide7
slide8
slide9
slide10
slide11
slide12
slide13
slide14
slide15
slide16
slide17
slide18
slide19
slide20
slide21
slide22
slide23
slide24
slide25
slide26
slide27

 

Część certyfikatów i dyplomy studiów wystawione zostały na panieńskie nazwisko.